Zobrazené období 10.06.2024 - 17.06.2024

Morning Yoga Flow

Obtížnost
Morning Yoga Flow
Alice Kastnerová

Alice Kastnerová

16.06.2024
09:00 - 10:00
Cena 185 Kč
Jemné ale přesto dynamické cvičení. Pozice jsou uzpůsobeny tak, aby docházelo k uvolnění bolavého svalstva a zároveň k
jeho posílení. Při cvičení věnujeme pozornost svému dechu nejen během statických pozic, ale i v přechodu do jednotlivých asán.

Pilates

Obtížnost
Pilates
Lída Ukropcová

Lída Ukropcová

16.06.2024
17:50 - 18:50
Cena 185 Kč
Pilates je cvičení, které vyžaduje Vaši plnou koncentraci a na oplátku přináší fantastické výsledky. Cvičení pilates je vhodné a účinné pro udržení tělesné kondice v jakémkoliv věku, je určen pro začátečníky i pokročilé, mohou jej cvičit muži i ženy. Pilates je pomalejší cvičení, které zapojuje a posiluje centrum těla, zlepšuje flexibilitu a dokonale posiluje celé tělo a odstraňuje chybné držení těla. Autor cvičení, Joseph Hubertus Pilates, se inspiroval se ve starých kulturách. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo. Účelem je posílení centra – jádra těla tzv. "Gürtel", nebo "Power house". Celkově vypracovává dlouhé, štíhlé svaly. S důrazem na správné dýchání okysličuje svaly a podporuje cirkulaci krve. Metoda Pilates nepoužívá nespočetná opakování až do únavy svalů, naopak vytváří podpůrný systém pomocí pozvolného vypracování jednotlivých svalových skupin s cílem dosažení harmonického celku.

YOGA emotion

Obtížnost
YOGA emotion
Kateřina Motisová

Kateřina Motisová

16.06.2024
19:00 - 20:00
Cena 185 Kč
YOGA emotion
Unikátní lekce yogy s dynamickým stylem, která bude pro Vás novou výzvou i zážitkem.
Při lekcích kombinujeme mobilitu, sílu a mindfulness proto, abysme z lekce odcházeli s pocitem uvolnění, se silnějším tělem i s čistou myslí.

Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý, tato lekce je přímo pro vás.

Přidejte se k nám a zažijte yogu jinak.
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)