Fyzioterapeuti

Mgr.Tereza Klečková

Mým cílem je pomoci vám s akutními či chronickými potížemi pohybového aparátu a navést vás ke zlepšení uvědomění si vlastního těla a k přirozenému a bezbolestnému pohybu. Kladu důraz na individuální přístup a maximální úsilí zlepšit kvalitu vašeho života či sportovní výkon. Řídím se principy švýcarského konceptu Spiraldynamik, pracuji s metodami, jejichž základy se opírají o vývojovou kineziologii, a využívám relaxačních, myofasciálních a mobilizačních technik. Od roku 2016 se na ZČU v Plzni podílím na vzdělávání budoucích fyzioterapeutů a výzkumné činnosti. Ve volném čase příležitostně připravuji přednášky zaměřené na zdravý pohyb a trendy regenerace ve sportovní medicíně a také spolupracuji s Českým atletickým svazem.

 

Bc.Michaela Bártová

Fyzioterapii jsem vystudovala na Západočeské univerzitě v Plzni. Během studia jsem prošla škálou praxí, které zahrnovaly lázně, nemocnice i ambulantní provozy rehabilitací. O lidském těle a pohybu se však učím mnohem déle, jelikož se aktivně věnuji tanci, který jsem i studovala na konzervatoři v Praze. Tanec mi dal kvalitní povědomí o svém vlastním těle a studium fyzioterapie mi přineslo odborné znalosti. Obě tyto kategorie mohu díky práci fyzioterapeuta uplatnit a využít k pomáhání lidem od nejrůznějších potíží pohybového systému. Ve svém vzdělávání se snažím nadále pokračovat, ať už formou odborných kurzů, nebo samostudiem.

 

Bc.Aneta Baštářová

Fyzioterapii jsem studovala v Plzni na Západočeské Univerzitě. V tomto oboru je nejkrásnější propojenost, jedno bez druhého nikdy nemůže správně fungovat. Důležitý je komplexní přístup ke zdraví člověka. Sportu se věnuji celý můj život a mám tedy k pohybu velmi blízko. Záhady lidského těla a neustálé vzdělávání v něm samotném mě velice baví. Ráda pracuji s aktivními lidmi. Aktivní přístup pacienta považuji za číslo jedna v celé terapii.

Bc.Michaela Kuželová

Vystudovala jsem bakalářský obor fyzioterapie na Západočeské univerzitě v Plzni. Fyzioterapie se stala nedílnou součástí mého života a s potěšením vám ji pomohu zařadit i do toho vašeho. Ráda pracuji s lidmi, kteří chtějí poznat své tělo a naučit se s ním pracovat jako s celkem, a tak je pro terapii důležitý především váš aktivní přístup. Ale, fyzioterapie není jen o cvičení, a proto do svých terapií zařazuji manuální a jemné techniky. Protože jsem milovnicí psů, zajímám se o canisterapii, dále o fyzioterapii u sportovců, ženskou a respirační fyzioterapii a manuální lymfodrenáž. Těším se na naší spolupráci.