Fyzioterapeuti

Adam Nejdl

Jsem student bakalářského studia fyzioterapie na Západočeské univerzitě a především aktivní sportovec. Ve volném čase se věnuji házené, funkčnímu tréninku a rozvoji různých pohybových dovedností. 

K fyzioterapii mě přivedlo nejen nadšení pro pohyb, ale také cíl vyřešit některé mé zdravotní potíže. 

V pohybu vidím přirozenost a variabilitu, a tak k němu také přistupuji v rámci terapie. 

Mimo sportovní fyzioterapii se věnuji respirační fyzioterapii a umění práce s dechem. 

V současné době spolupracuji s dětmi mladšího školního věku a dospívajícími.

Tomáš Nejdl

Můj celý život se točí okolo pohybu, a tak fyzioterapie byla jasná volba. Studoval jsem fyzioterapii na FTVS v Praze a studium dokončil zde v Plzni na Fakultě zdravotnických studií. Proces vzdělávání však nikdy nekončí. Zajímám se o vývojovou kineziologii aplikovatelnou do silového tréninku a rehabilitace po zranění nebo jako prevence úrazů. Pracuji se sportovci i hobby nadšenci, kteří se chtějí posouvat nejen po fyzické stránce (v rámci fyziofitness). Dále mě velice baví spolupráce s mladými sportovci, kteří mají zájem se někam posunout nebo potřebují řešit nějakou překážku. Cestu sportovce jsem si prošel, nyní stále hraji nejvyšší českou házenkářskou soutěž v jednom z nejúspěšnějších klubů posledních let. Sport mě zajímá jako celek - strava, spánek, regenerace, rehabilitace, budování návyků,  a rád každému pomohu nebo poradím. Pokud to nebude v mých silách, rád vás odkáži na někoho dalšího.

Mgr.Tereza Klečková

Mým cílem je pomoci vám s akutními či chronickými potížemi pohybového aparátu a navést vás ke zlepšení uvědomění si vlastního těla a k přirozenému a bezbolestnému pohybu. Kladu důraz na individuální přístup a maximální úsilí zlepšit kvalitu vašeho života či sportovní výkon. Řídím se principy švýcarského konceptu Spiraldynamik, pracuji s metodami, jejichž základy se opírají o vývojovou kineziologii, a využívám relaxačních, myofasciálních a mobilizačních technik. Od roku 2016 se na ZČU v Plzni podílím na vzdělávání budoucích fyzioterapeutů a výzkumné činnosti. Ve volném čase příležitostně připravuji přednášky zaměřené na zdravý pohyb a trendy regenerace ve sportovní medicíně a také spolupracuji s Českým atletickým svazem.

 

Bc.Aneta Baštářová

Fyzioterapii jsem studovala v Plzni na Západočeské Univerzitě. V tomto oboru je nejkrásnější propojenost, jedno bez druhého nikdy nemůže správně fungovat. Důležitý je komplexní přístup ke zdraví člověka. Sportu se věnuji celý můj život a mám tedy k pohybu velmi blízko. Záhady lidského těla a neustálé vzdělávání v něm samotném mě velice baví. Ráda pracuji s aktivními lidmi. Aktivní přístup pacienta považuji za číslo jedna v celé terapii.