Fyzioterapie

Fyzioterapie

Vstupní vyšetření

Při vaší první návštěvě fyzioterapie provedeme celkové zhodnocení stavu vašeho pohybového aparátu a zjistíme příčiny vašich bolestí a potíží. Teprve poté můžeme zahájit smysluplnou terapii. V případě, že máte lékařskou zprávu, vezměte ji prosím k nahlédnutí s sebou.

Objednávejte se prosím u Mgr. Terezy Klečkové na

tel.: 725 240 830 nebo na emailu: fyzio.emotion@gmail.com

Těšíme se na vás

Fyzioterapie

V rámci fyzioterapie se zaměřujeme na diagnostiku, terapii a prevenci funkčních poruch pohybového systému. Pomocí vhodně zvolených technik dokážeme pozitivně ovlivnit jeho funkce a rovněž funkce vnitřních orgánů i psychiku. Četnost terapií určujeme individuálně v závislosti na rozsahu vašich potíží. Nejčastěji sestavujeme terapeutický plán v délce 5 až 10 sezení.

Fyziomasáž

Nejedná se o klasickou masáž. Využíváme zde kombinaci relaxačních technik a prvků reflexní a myofasciální terapie. Hlavním cílem „fyziomasáže” je odbourání napětí ve svalech, celková relaxace a podpora regenerace po fyzické zátěži. Doporučujeme pro aktivní sportovce.

Kinesiotaping

Kinesiotape je elastická samolepící páska, kterou aplikujeme na kůži za účelem uvolnění přetížených svalů nebo pro podporu funkce svalů oslabených. Kinesiotaping pomáhá k dynamické stabilizaci kloubů a korekci špatného držení těla. Zároveň vás může ochránit před zraněním při sportu, případně podpoří proces hojení po zranění.

Funkční trénink

Individuální komplexní trénink ve fitness pod dohledem fyzioterapeuta klade důraz na aktivitu hlubokého stabilizačního systému a na kvalitu provedení pohybu. Doporučujeme jej jako prevenci zranění a bolestí pohybového aparátu nebo jako doplněk k tréninku každého sportovce.

Fyzioterapie pro těhotné a ženy po porodu

Využíváme šetrné fyzioterapeutické techniky s ohledem na vás i vaše miminko, aby vaše těhotenství probíhalo bez bolestí pohybového aparátu. V cílové rovince vám pomůžeme přichystat vaše tělo na porod. Po porodu se věnujeme léčbě inkontinence a diastázy a postupně připravujeme vaše tělo na sportovní aktivitu.

ceník a více info na:

https://www.fyzioemotion.cz/