Fitness

Špičkové posilovací a cardio stroje od značky TECHNOGYM

Připravili jsme pro vás nejmodernější a nejdesignovější fitness v Plzni. Špičkové posilovací a cardio stroje od značky TECHNOGYM - jedničky ve vývoji fitness vybavení, a to ať už kvůli biomechanice pohybu nebo např. komfortu cvičení, kdy jsou stroje vybaveny polstrováním z paměťové pěny.

Každý stroj v naší cardio zóně je vybaven vlastní obrazovkou, kde si můžete navolit program na spalování, posílení nohou nebo zvýšení fyzičky a při tom třeba zkouknout oblíbený seriál na NETFLIXU a nebo se jen koukat ven z okna do zeleně.

Jsme jedni z mála, kde si můžete vyzkoušet cvičení na strojích z řady Skills, která byla vyvinuta pro profesionální sportovce. Skill run, nejmodernější běžecký pás na trhu, který můžete využít jak pro klasický běh, tak pro H.I.I.T. nebo vytrvalostní či silový trénink. Dále máte možnost nastavit simulaci tlačení fitness saní a běhu s odporovým padákem. Dál v naší cardio zóně najdete pás skill mill, veslovací trenažér skill row a také nejmodernější kolo Skill bike, kde si atleti využívající aplikaci STRAVA můžou zajet znovu jakoukoli trať zmapovanou v této aplikaci. Na všech strojích můžete kontrolovat správný pohyb na malé obrazovce, kde se vám ukáže odjetý trénink, který se vám následně uloží ve vaší "My wellness" aplikaci. Můžete tak vy nebo váš trenér hlídat vaše tréninky. Všechny stroje jsou navíc vybaveny QR kódem, který vám po načtení skrz aplikaci „My wellness“ zobrazí instruktážní video, jak stroj používat. Konstrukci Omnia můžete využít na kruhový trénink nebo jen využít jeden z mnoha posilovacích komponentů